Bakırköy Ingilizce Kursları

Çevrimiçi öğrenim ve kitaplardan kendi ülkenizdeki sınıflara ve İngilizce konuşulan ülkelerdeki dil okullarına, ikinci bir dil olarak İngilizce öğrenmenin birçok yolu vardır. Gelecek sene İngilizce öğrenmek istiyorsan, belki yurtdışına çıkmayı ve bir İngilizce dil okuluna gitmeyi düşünebilirsin. Öğrenmek, ömür boyu arkadaş edinmek ve aynı anda muhteşem bir denizaşırı deneyiminde eğlenmek için mükemmel bir strateji.

Her şeyden önce, TOEIC ve TOEFL değişkenlik gösterir. TOEIC, “Uluslararası İletişim için İngilizce Testi” anlamına gelir; bu, öncelikle İngilizce konuşan bir ortamda çalışacak kişiler için kullanılan bir testtir. TOEFL, “Yabancı Dil Olarak İngilizce Testi” anlamına gelir; bu, akademik bir ortamda birinin İngilizce becerilerini ve yetkinliğini ölçmek için yapılan bir testtir. Her ikisi de aynı zamanda ruhsatlandırma, burs programları ve hatta bazı düzenleyicilerde kullanılan bir sebep olarak da önemlidir. TOEFL puanları genellikle iki yıl boyunca geçerlidir, bunun açıklaması, kişisel zamanla yapılan ayarlamalarla ilişkili İngilizce yeterliliği olabilir.

Ayrıca, Dünya Genelinde İngilizce Okulları veya örneğin eğitim kurumu formundaki çevrimiçi kulüpleri içeren web sitelerine bakabilirsiniz. Genelde ilk sayfanın içinde yerlerin veya ülkelerin bir listesi vardır ve bunu gözden geçirip belirtilen yere tıklarsınız. Her zaman konum, öğrenci-öğretmen oranı, öğrenim ücreti ve öğrencilerin referansları gibi bilgilere ve gerçeklere bakın. Dil kursunuzun müfredatına bakmak da çok yararlı olabilir çünkü bu size sundukları kursun odak noktası hakkında bilgi verecektir bakırköy ingilizce kursları.

Hiçbir şey hala okumayı yenemez. Ne okumak istersen onu oku, hatta çizgi roman. Gerçekten ingilizce olduğu sürece! Okuma size cümlelerin nasıl oluştuğu, kelimelerin nasıl yazıldığının en iyi görselini sunar ve kelime bilginizi geliştirebilir. Bir kitap ya da muhtemelen gerçekten düşündüğünüz bir dergi bırakarak okuma eğlenceli hale getirin. Aşırı resimler içeren kitaplardan veya dergilerden uzak durmaya çalışın ve bu durum gerçekten okumayı engeller. Okuduğunuzda, bu alıştırma sınavınızla birlikte okumanın ve okumanın bir parçası ve hatta sınavın yazı kısmını yazmanıza yardımcı olacaktır.

Bunu her zaman “10 veya daha az ürün” olan bir kasiyerde görüyoruz. Bu aslında yanlıştır, ancak her yerde görülme eğilimindedir. ‘Az’ kelimesi, sıvılar veya gazlar gibi ölçülmeyen bir şeyle eşleşmesi için kullanılır. “10 ya da daha az ürün” olmalı ancak süpermarkete üye olarak değiştirerek bir şey kazanmanız mümkün değildir. Bu, sadece kabul edilmiş bir hata olduğu için bilmemiz gereken bir şey.